Експрес новорічний: салони МІ виконують бажання

У передноворічній метушні ми встигаємо подбати про все - подарунки, новорічному столі, новій сукні ... А часу на себе, як завжди, не залишається. Тільки не в цей раз!

**У косметичних салонах експрес-послуг МІ ви зможете зробити необхідні процедури навіть у останній момент.** Системі walk-in дозволяє відвідати салон без попереднього запису.

Заглянувши в найближчий салон МІ, ви зможете зробити манікюр, педикюр, депіляцію у висококласного майстра. Салони МІ з nail-барами, кабінетами і студіями для косметичного догляду розташовані в великих торгових центрах Москви.

Якщо ви знайдете ще 20 хвилин, то зможете перед новорічною ніччю побалувати себе SPA. Особливо приємно, що салони МІ пропонують ексклюзивні процедури, наприклад, "Квітковий манікюр": розслабляючий масаж в ванночках із загадковою пахучою квітковими ароматами рідиною, раптом перетворюється в желе.

Зовсім мало часу? Теж не біда! Спробуйте SPA-догляд SOHO - вам запропонують ванночку з медово-молочною сироваткою, м'який скраб на основі екстракту волоського горіха, лосьйон, який сприяє регенерації клітин і омолодженню шкіри, склад якого тримається в найсуворішому секреті. Всього 15 хвилин - а у вас відчуття, немов після цілого дня в SPA!

Loading...