Колекція засобів по догляду за руками "Абсент" The Body Shop - п'янке задоволення

При слові абсент багато представлять собі обпалює напій, який бадьорить тіло і дух. Але навряд чи хтось подумає про рослину з однойменною назвою, на основі екстракту якого, до речі, і робиться знаменитий дрінк "зелена фея". З давніх часів абсент відомий не тільки своїми п'янкими властивостями, ще древні греки використовували його як антисептик і протиотрути.

Тож не дивно, що саме екстракт абсенту став головним компонентом нової колекції по догляду за руками від The Body Shop. Кошти з лінійки покликані захистити ніжну шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, водопровідної води, перепаду температур.

До колекції увійшли: освіжаючий гель для рук - позбавляє шкіру від неприємного запаху і мікробів, має кишеньковий формат, освіжаюче масло - суміш масла ши, какао, бразильського горіха пом'якшують і зволожують шкіру рук, освіжаючий крем для рук - масло ши з Гани, масло марули з Намібії і масло бразильського горіха з Перу дарують справжній ковток вологи і свіжості сухий і втомленою шкірі рук, освіжаючий засіб для миття рук - добре очищає і зволожує дерму **. **

Loading...