Skip to main content

Катя Гордон змусила співака Вадима Казаченко повернутися до вагітної дружини

Катя Гордон, яка зовсім недавно народила, вже приступила до роботи і відразу виграла гучна справа. Основна її діяльність крім сцени - адвокатська контора. На цей раз Гордон захищала в суді кинуту вагітну дружину співака Вадима Казаченко. Популярний співак 90-х оголосив, що його шлюб з дружиною Ольгою Мартинової є фіктивним, і промовчав про вагітність жінки в своєму позові. Після звернення до суду шлюб був анульований.

Мартинова була в шоці і звернулася за допомогою до адвоката Каті Гордон. Справжньою дружиною музиканта багато хто вважав Ірину Амант, з якої він з'являвся на світських заходах. Розбору даної ситуації були присвячені два випуски програми "Пусть говорят". Вчора в своєму блозі Гордон оголосила, що виграла справу. Тепер за документами Ольга знову є законною дружиною Казаченко.

Катя засудила Вадима Казаченко і назвала його підлим. "НА ​​МІЙ погляд подленько і тихо ці товариші замутили історію з фіктивним шлюбом і тепер закидають мене і Ольгу позовами на тему того, що ми зачепили честь і гідність Вадима Казаченко і приносять рішення про фіктивному шлюбі, натякаючи, що раз не дружина то ми ж не добре на шоу говорили ", - написала вона в блозі.

Нагадаємо, Катя Гордон перенесла важкі пологи і зараз знаходиться на реабілітації.