15 рецептів гострих страв

У жарких країнах гострі спеції додають майже в усі страви, і місцеві жителі навіть не помічають цього. Для туристів така гострота може бути нестерпна як за смаковими якостями, так і в плані наслідків. Проте, серед нас чимало любителів гострого, тому сьогодні ми пропонуємо вам "пекучу" колекцію рецептів.

Якщо ви зовсім не любите гостру їжу, ви можете приготувати ці страви, значно зменшивши кількість часнику, імбиру або перцю. Адже помірно гострі страви дуже корисні: наприклад, червоний перець нормалізує роботу кишечника і серцевої системи, кайенский перець виводить токсини, а чорний допомагає при мігрені. Про користь часнику і імбиру, особливо для профілактики простудних захворювань, відомо всім. Якщо ви не страждаєте на захворювання шлунка, при яких не можна їсти гостру їжу, намагайтеся час від часу включати в свій раціон ці продукти.

А ще рекомендуємо вам звернути увагу на збірники наших рецептів від застуди "12 кращих страв з часником і цибулею" і "20 кращих рецептів з імбиром". У цих кулінарних вибірках теж багато смачних і корисних рецептів!

Loading...