Вечірка в пустелі: як пройшов другий день весілля Інги Меладзе

Минулої суботи в розкішному п'ятизірковому готелі в Марокко відбулося святкування весілля 26-річної дочки Валерія Меладзе Інги та її обранця Нурі Вергезе. Однак, на традиційному святі з клятвами, білою сукнею і короваєм закохані зупинятися не захотіли.

У другий день пара влаштувала автентичну вечірку. Як пише WMJ.ru, під місцеву музику молодята пройшли караваном по Сахарі: Нурі в національному костюмі верхом на верблюді, а Інга сиділа в паланкіні (криті носилки - прим.ред.), Який несли на плечах четверо чоловіків в марокканських нарядах.

Після настання темряви Інга наділу незвичайний костюм - білосніжний облягаючий костюм з прозорими крилами, прикрашеними світлодіодним підсвічуванням, і російський кокошник, а Нурі - арабська тюрбан. Варто також відзначити ще одну незвичайну деталь костюма нареченої: нижче глибокого вирізу на спині красувалися прізвища молодят.

Нагадаємо, Інга Меладзе і Нурі Вергезе познайомилися 10 років тому під час навчання в школі King's Ely в Кембриджі. У 2015 році британський журналіст мароккансько-індійського походження освідчився своїй коханій. Офіційно пара зареєструвала відносини в січні цього року, пообіцявши влаштувати масштабне свято через кілька місяців.

Loading...