Skip to main content

Анджеліна Джолі не хоче спільної опіки над дітьми, а Бред Пітт може втратити "Оскара"

Скандал в сім'ї Анджеліни Джолі і Бреда Пітта триває. Тоді як чоловік готовий на мирне врегулювання питання опіки над дітьми, багатодітна мати налаштована рішуче, повідомляють іноземні ЗМІ. Вона не має наміру відмовлятися від своїх вимог про одноосібну опіку над рідними і прийомними дітьми, передає TMZ.

Єдиний компроміс, на який Анджеліна згодна - колишній чоловік в якості "тата вихідного дня".

Тим часом Бред Пітт знаходиться в найсильнішому розладі, адже кроки, які він вже зробив, можуть ще більше віддалити його від дітей. Колеги, які працювали з ним над фільмом "Союзники", скаржаться, що артист зриває всі плани команди, відмовляючись від запланованих інтерв'ю і фактично зриваючи промо-тур.

"Ця промокампанія могла б допомогти Бреду Пітту нарешті отримати" Оскар ", але все проти нього. Бред підтвердив участь в десятках телешоу, а тепер все інтерв'ю скасовані", - цитує The Sun.

І в тому, і в іншому випадку в якості джерела інформації виступають таємничі інсайдери. Офіційних коментарів з цих питань немає. ЗМІ продовжують гадати про причини непримиренності тепер уже колишньої дружини Пітта.

Справа про розлучення триває вже майже 2 місяці: актриса ініціювала його 19 вересня.