Яна Рудковська розвіяла сумніви журналістів

Сьогодні російські ЗМІ повідомили про можливу вагітність Яни Рудковської. На церемонії вручення премії "Людина року 2016" за версією журналу GQ, що пройшла днями в концертному залі "Барвіха Luxury Village", вона з'явилася в відвертій сукні кольору металік. Складки в районі живота дали привід для розмов.

Раніше шанувальники Яни Рудковської та Євгенія Плющенка, що стежать за оновленнями в блозі їх 3-х річного сина Сашка, почули, як хлопчик проговорився щось про їх майбутню дитину.

Але сьогодні ввечері в своєму Instagram продюсер спростувала виникли розмови. "Спеціаліально наділу облягає білу сукню щоб розвіяти сумніви сьогоднішніх гіпотез деяких пліткарів і журналістів", - написала вона під відео.

"А шкода, Вам би красуню-дочку, як мама", "Якби вони мали рацію, всі шанувальники були б тільки раді і щасливі", - засмутилися фанати. "Поки маленький термін, все одно було б не видно", "Яна ну можливо в цій сукні ви давно фото зробили !? А зараз інше становище !? Як би там не було, разом ви сила", - сумніваються вони.

Чутки про вагітність Рудковської, можливо, підігріті заявами пари про те, що вони мріють про дочку.Крім Гнома Гномича, у Яни ростуть два дорослих сина від шлюбу з Миколою Батурином.

Loading...