Skip to main content

Асистентка спростувала чутки про роман з Томом Крузом

З початку червня преса щосили обговорює роман 53-річного Тома Круза і його 22-річної асистентки Емілі Томас, дивно схожою на юну Кеті Холмс. Вони вперше зустрілися на зйомках фільму "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв" (Mission: Impossible - Rogue Nation), і з тих пір нерозлучні.

Папарацці раз у раз застають їх разом: ці двоє фліртували на зйомках нового трилера "Мена" (Mena) в Атланті, штат Джорджія, прогулювалися вулицями. А пізніше інсайдери і зовсім повідомили, що Том Круз "закохався в неї без пам'яті" і готовий перевести їх відносини на новий рівень, зробивши Емілі пропозицію.

Однак дівчина спростувала цю інформацію дуже наочним способом: змінила головне фото в Facebook на знімок з бойфрендом Алексом Робертсом (Alex Roberts) - 25-річним директором фірми, що займається столярним виробництвом.

Друзі дівчини пожартували: "Як дивно виглядає Том, зовсім не так, як на телеекранах", - написав один. "Я думав, вона заручена, немає, Ал?", - прокоментував другий.

Незважаючи на те, що пара зустрічається не так давно, вони вже встигли побувати разом в Італії, Майамі, Абу-Дабі, а також в Атланті, де Алекс супроводжував Емілі під час роботи на зйомках.

Слідкуйте за новинами на сайті та сторінках PDF-журналу.