Катерина Климова назвала справжню причину розлучення з Ігорем Петренком

У минулому році в здавалася всім ідеальну сім'ю акторів Катерини Климової і Ігоря Петренко трапилося розлучення. Все тоді звинуватили Катерину - нібито її інтрижка з співаком Романом Архиповим став останньою краплею, що переповнила чашу терпіння чоловіка.

Майже через рік в інтерв'ю журналістам видання "7 Днів" актриса в перший і останній раз назвала справжню причину. Виявляється, цей крок в минулому році став всього лише формальністю. На відміну від багатьох інших пар, Катерина та Ігор не стали створювати видимість сім'ї, якої фактично вже давно не існувало.

Вони намагалися зберегти її заради дітей і близьких, але, на жаль, спроби виявилися марними. Зараз вони продовжують спілкування, але вже лише як батьки спільних дітей: "Ми з ним обговорюємо і їх навчання, і гуртки, і фінанси", - повідомила Катерина.

Ігор Петренко свого часу констатував, що вони з дружиною часто сварилися, справа доходила навіть до биття посуду. За його словами, причиною частих розлук пари були ревнощі.

Пара виховує двох спільних дітей - Матвія і Корнія, у Катерини також є дочка Ліза від першого шлюбу з Іллею Хорошилова.

А ви вже знайшли чоловіка, з яким хотіли б прожити довго і щасливо? Ви можете подивитися на love.ellkar.com - раптом він уже десь чекає вас?

Loading...