Подаруйте свіжість і легкість своїм ногам!

У літню спеку як ніколи хочеться відчути морську прохолоду. Але, на жаль, в жаркому мегаполісі це зробити зовсім непросто. Американська корпорація CND (Creative Nail Design) являє охолоджуючу морську маску для ніг Marine Cooling Gel, яка подарує Вам насолоду свіжістю прибережного курорту.

маска Marine Cooling Gel прекрасно охолоджує і заспокоює шкіру, а так само знімає біль з втомлених ніг. Одним з головних переваг цього засобу є те, що його не потрібно змивати, а значить, можна використовувати практично в будь-якій ситуації.

кристали ментолу в складі препарату охолоджують і освіжають, а екстракт Алое Віра і концентрат морських водоростей, Багаті вітамінами і мінералами, зволожують і живлять шкіру ніг. Етиловий спирт, Що міститься в гелі, дезінфікує і захищає від мікробів. охолоджуюча маска Marine Cooling Gel підходить як для професійного, так і для домашнього догляду.

Подаруйте вашим ніжкам морську прохолоду з охолоджувальною маскою для ніг Marine Cooling Gel від CND (Creative Nail Design).

Loading...