Торі Спеллінг знову вагітна

Всього через 5 місяців після народження третьої дитини американська актриса, сценарист і продюсер Торі Спеллінг (Tori Spelling) знову повідомила про вагітність. Схоже, Торі вирішила ударними темпами збільшити свою сім'ю.

"Дін, Ліам, Стелла, Хетті і я з радістю повідомляємо, що скоро народиться ще один маленький Макдермотт", - написала 38-річна Торі Спеллінг в своєму блозі.

Нагадаємо, що в жовтні 2011 року з'явилася на світ молодша дочка Торі Спеллінг і її чоловіка Діна Макдермотта (Dean McDermott) Хетті Маргарет Макдермотт (Hattie Margaret McDermott). Пара також виховує 5-річного сина Ліама і 3-річну дочку Стеллу. У 45-річного батька сімейства Діна також є 12-річний син Джек від попереднього шлюбу.

Під час своєї третьої вагітності в інтерв'ю People Торі зізналася, що хотіла б з чоловіком завести чотирьох дітей. Однак через півроку вона заявила, що ця вагітність може бути останньою для неї. Але, на щастя, все вийшло так, як і планували подружжя.

Торі Спеллінг відома за ролями у фільмі "Стьюї Гріффін: нерозказана історія" і серіалах "Беверлі-Хіллз 90210", "Таємниці Смолвіля", "Клава, давай!". Заради сім'ї вона з легкістю відмовилася від кар'єри, і чоловік це цінував.

Loading...