Міла Куніс вміє худнути красиво

Для ролі в оскароносному фільмі "Чорний лебідь" актрисі Мілі Куніс (Mila Kunis) довелося значно схуднути. Секретами швидкого зниження ваги зірка поділилася зі своїми шанувальниками.

І без того худенькою актрисі Мілі Куніс довелося скинути близько 9 кілограмів, щоб зіграти балерину у фільмі "Чорний лебідь". 27-річна зірка зізналася, що втрата ваги кардинальним чином змінила її думку про можливості людського тіла, повідомляє британське видання Glamour.

Міла Куніс

Сувора дієта та спеціальний фітнес-режим дозволили Мілі швидко скинути вагу, незважаючи на те, що зірка любить добре поїсти.

"Я обожнюю їжу, - розповіла Міла. - Але коли люди говорять" Я не можу схуднути "... ні, ні, і ще раз ні, ви можете. Ваше тіло може все, що ви просто самі захочете зробити з ним".

Міла Куніс вважає, що найголовніше - вірити в те, що ти робиш, і наполегливо прагнути до мети. "... Я ніколи ні на мить не сумнівалася, що не зможу щось зробити, - зізналася актриса. - Я вірю в вміння працювати, драйв і власну значимість". Мабуть, саме ці якості і віра в себе допомагають актрисі не тільки в житті, але і в кар'єрі.

Фото splashnews.com, dailymail.co

Loading...