21 квітня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Катерина Андрєєва відкрила секрети "телевізійної кухні". "Маленькі таємниці великих ефірів", - інтригує вона.

Анна Хилькевич поділилася своїм головним правилом: "Старовинна добра традиція:" Ідеш на роботу -поіграй як слід з дитиною ". У нас так багато ганчірок, бо Рі обожнює вільне падіння". А Наталія Подольська опублікувала веселе відео з сином і танцями:

Олена Кулецька поскаржилася, що дочка всіх чоловіків називає татами: "Той незграбний момент, коли проходять повз чоловікам дитина кричить услід" Папа ... "Деякі підстрибують і прискорюються. Доводиться ще голосніше кричати" Папа на роботі ". А то хіба мало, подумають, що мама на полюванні ".

Юлія Барановська показала Селфі з дітьми: "Ми з Янкой і Артемом летимо на вихідні в Санкт-Петербург". Евеліна Бледанс з сином взяли участь у зйомках. Дочка Каті Лель здала іспит з фортепіано на п'ять. Мадонна показала нове відео зі своїми новими прийомними дітьми:

Альона Апіна опублікувала архівне фото: "Я вирішила показати вам трохи з особистого фотоархіву! Що то буду коментувати, а що то і так зрозуміло. Наприклад ЦЕ! 89 або 90 рік? Танька краще пам'ятає!".А Микола Басков сфотографувався з близнюками: "Дівчата з королівства кривих дзеркал виросли)))".

Loading...