Олена Батурина затримана поліцією Лондона

Преса повідомляє, що дружина екс-мера Москви Юрія Лужкова Олена Батуріна затримана поліцією в аеропорту Лондона.

_Олена Батурина була доставлена ​​в поліцейську дільницю співробітниками London Metropolitan Police відразу після того, як прилетіла на приватному літаку в столицю Великобританії_і пройшла митний контроль.

Що стало причиною затримання, достеменно невідомо - в штаб-квартирі London Metropolitan Police відмовилися коментувати факт затримання Батуріної і його причини, пославшись на конфіденційність. Однак преса повідомляє, що можливо, це було зроблено внаслідок вимоги власника англійської газети The Independent Олександра Лебедєва від влади Великобританії провести антикорупційне розслідування відносно Юрія Лужкова і його дружини.

Такий запит бізнесмена Лебедєва заснований на свідченнях Шалви Чигиринського вищого королівського суду. Підприємець стверджував, що Олена Батурина змусила його переписати на неї половину акцій його підприємства Sibir Energy в обмін на можливість займатися бізнесом в столиці Росії.

Глава "Інтеко" була затримана в ніч з 7 на 8 листопада. У поліцейській дільниці Олена Батурина провела всю ніч, після чого була відпущена.

Loading...