7 квітня - Всесвітній день здоров'я!

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. У його святкуванні беруть участь 190 держав світу. Традиційним це свято стало з 1950 року. 7 квітня 1948 року створена ВООЗ - Всесвітня організація охорони здоров'я, - саме її поява і послужило поштовхом до щорічного святкування Дня здоров'я.

Ця святкова дата покликана допомогти людям оцінити, як багато в житті людини означає здоров'я. А заходи, що проводяться в цей день, допомагають дізнатися, що потрібно зробити для того, щоб поліпшити не тільки самопочуття своє і своїх близьких, але і людей всього світу.

Всесвітній день здоров'я, що проводиться під егідою ВООЗ, завжди присвячений глобальним проблемам людства, Так чи інакше пов'язаних з охороною здоров'я всього населення Землі. Девіз свята з року в рік змінюється в залежності від найбільш актуального напрямку в сфері охорони здоров'я.

Девізом цього року стала фраза "Захистимо здоров'я від змін клімату". Вчені визнали цю проблему однією з найважливіших, - адже потепління клімату несе загрозу здоров'ю суспільства і є чинником ризику нарівні з такими проблемами, як відсутність фізичної активності, алкоголь, куріння і надмірна вага.

Loading...