Думати більше години в день шкідливо для здоров'я

Як ви вважаєте, скільки часу людина може розумово працювати над якоюсь задачею без шкоди для здоров'я? Як виявилося, зовсім мало. Американські вчені розповіли про своє відкриття.

В ході експерименту, в якому взяли участь понад 600 чоловіків і жінок, було виявлено, що тривалі роздуми позбавляють людину енергії, необхідної для життєдіяльності.

Всіх добровольців розділили на 3 групи і поставили перед ними розумові завдання. Першій групі дозволили працювати 6 годин, другий - 1 година, а третій час обмежувати не стали.

Найкращі результати продемонстрували випробовувані з другої групи, гірші - з першої. У третьої групи були середні показники.

Аналіз фізіологічних даних всіх учасників показав, що представники першої групи були виснажені фізично і розумово більше за інших. У них боліла голова, і вони відчували втому.

Кілька років тому шведські вчені зробили подібне відкриття. Вони довели, що думати про здоровий спосіб життя можна не більше 3 годин на добу, інакше це призводить до психічних розладів і порушень в харчуванні, повідомляє WebMD.

Loading...