У Канаді відкрився найбільший фестиваль тюльпанів

Найбільший фестиваль тюльпанів стартував 4 травня в Канадському місті Оттава. У цьому році фестиваль відзначає ювілей - 60-річчя.

Канадський фестиваль тюльпанів (Canadian Tulip Festival) пройде з 4 по 21 травня. Його головними майданчиками стануть ринок Byward Market, район Маленька Італія і китайський квартал.

На кожен день фестивалю заплановані різноманітні заходи. Причому в цьому році їх буде більше, ніж зазвичай. Крім 1 мільйонів тюльпанів відвідувачів чекають виставки, паради, конкурси, вечірки і концерти.

Канадський фестиваль тюльпанів проводиться щорічно в травні. Традиція зародилася відразу після Другої світової війни - Канада надала притулок вимушеного бігти від фашистського режиму королівського дому Нідерландів. Королева Маргрієт народилася в Канаді, проте для того, щоб успадковувати трон, вона повинна була народитися в рідній країні. Канадський уряд люб'язно проголосило кімнату в госпіталі Оттави, в якій народилася принцеса, територією Нідерландів.

Повернувшись на батьківщину в 1945 році, принцеса Голландії Юліана послала в дар Оттаві 100 000 цибулин тюльпанів в знак подяки. До сих пір з Голландії приходить по 20 000 цибулин щорічно.

Loading...