Skip to main content

Померла найтитулованіша жінка в світі

Вона веселилася сама і не давала нудьгувати оточуючим. І навіть інформацію про те, що вона пішла з життя, підтвердили незвичним способом: в Twitter-е. Причому зробив це сам Хуан Ігнасіо Зольдена (Juan Ignacio Zoido) - мер міста Севілья, де померла бабуся.

Каетана Фітц-Джеймс Стюарт, більше відома як герцогиня Альба (Duchess of Alba) і найяскравіша особа блакитних кровей, померла на 88-му році життя в клініці "Саградо Корасон" (Sagrado Corazon), куди минулого тижня була госпіталізована через серцевої аритмії, пневмонії та загострення гастроентериту.

Аристократичний рід Альба - один з найдавніших в Іспанії, титул графа Альба був заснований ще в 1429 році. 18-я герцогиня Альба була власницею великої кількості титулів у світі (7 титулів герцогині, 23 титулів маркізи і 19 титулів графині).

Вона народилася 28 березня 1926 року в Мадриді. В Іспанії Каетана Фітц-Джеймс Стюарт була відома як громадський діяч, а її популярність, екстравагантний стиль в одязі і часом трохи божевільні вчинки часто робили її героїнею публікацій і гостею телешоу. Вона вміла жити "на повну котушку": наприклад, в 2011 році аристократка зіграла весілля з 60-річним чиновником.

Вічна пам'ять.