Skip to main content

Під прицілом Купідона: короткометражні фільми про кохання

Люди з давніх часів вірять в те, що саме Купідон, давньогрецький бог і амур, пронизав своєю стрілою любові серце людини, дасть народження новим почуттям. Вам цікаво, як саме Купідон допомагають закоханим зустрітися?

Cornetto випустив колекцію незвичайних короткометражних фільмів з непередбачуваною розв'язкою, знятих в різних країнах світу. Всі ці історії об'єднує один загадковий персонаж Купідон. Він стежить за молодими людьми, допомагає їм стати трішки сміливіше і розкрити свої почуття.

)

У цих стрічках розповідаються історії хлопців з Гонконгу, Лос-Анджелеса, Стамбула і Лондона. Кожен сюжет - дуже життєвий і завжди несподівано закінчується.

Артхаусні короткометражки закликає не стримувати свої почуття, а, навпаки, робити перший крок назустріч новій історії. І нехай ніхто не знає, чим вона закінчиться, але попереду точно нас чекає щось світле і добре. Адже за нами спостерігає Купідон, який під виглядом різних непримітних героїв з'являється і в кожному фільмі, стаючи таємним помічником молодих людей.

)

До речі, в цьому році в колекції короткометражок з'являться нові дивовижні сюжети, героями яких можуть стати юнаки і дівчата з Росії.