Skip to main content

Вчитися сексуальності потрібно у зірок

Спокусливою дівчині ніяк не обійтися без сексуального образу. У чому ж секрет суперсекси стилю? Навчитися цьому нехитрому мистецтву можна знову ж у зірок. На цей раз покажуть, як "будувати вічка" Періс Хілтон, Ріанна, Джей Ло, Єва Мендес і Ніколь Річі.

На фотографіяхПеріс Хілтонприкрашає свій сексі-погляд становищем рук. Розташувавши руки на стегнах, вона робить свій образ особливо виразним. Крім того, така поза стрункішою.

Якщо хочете зробити акцент на гарній спині і плечах, вам підійде погляд з-за плеча, як робить це співачка Ріанна. При цьому у вигідному ракурсі виявляються і стегна.

головна зброя Дженіфер Лопес - сексуальні, довгі ніжки. Погодьтеся, на фото цієї поп-діви її красиві ноги на високих підборах відразу кидаються в очі.

Плечі - назад, груди - вперед ... Постава теж важлива. Про це ніколи не забуває актриса Єва Мендес. Відкриті плечі і глибоке декольте - також її гідність.

А от Ніколь Річі на багатьох фотографіях схрещує ноги. Так зазвичай позують зірки, якщо намагаються виглядати якомога стрункішими і худее. Крім того, це допомагає візуально подовжити ноги.