Британці винайшли презервативи, що підсилюють ерекцію

Британські чоловіки можуть тепер забути про страх зганьбитися в ліжку. У Великобританії нещодавно були винайдені презервативи під кодовою назвою CSD500, що покращують ерекцію.

_Презервативи оброблені спеціальним судинорозширювальну гелем, який підсилює кровообіг і покращує приплив крові до пеніса._Найті активний компонент виявилося нескладно - він входить до складу засобів для лікування ангіни, які використовуються для усунення болю в грудях, викликаної зменшенням притоку крові до серця.

На відміну від Віагри, CSD500 призначені не для лікування еректильної дисфункції, а для поліпшення ерекції лише на час статевого акту. Це може стати справжнім порятунком для чоловіків, які відчувають труднощі зі збереженням ерекції при використанні звичайних презервативів, повідомляє Fox News.

На думку дослідників, якщо випуск CSD500 дозволять в Європі, то це не тільки допоможе чоловікам відчувати себе впевненіше в ліжку, але і спонукає їх частіше використовувати презервативи, що в свою чергу має знизити ризик поширення ЗПСШ.

Якщо перевірка нових диво-презервативів пройде успішно, то вже до кінця 2011 року їх можна буде купити в будь-якій аптеці Європи.

Loading...