Skip to main content

Ольга Бузова влаштувала пристрасні танці з Андрієм Малаховим

Ольга Бузова за два дні встигла пройтися по червоній доріжці, продемонструвати свої найкращі вбрання, відвідати прем'єру фільму і виступити з піснею "Нам буде жарко". Напередодні ж вона вирушила назад до Москви. Однак спогади і численні фото і відео ще довго будуть нагадувати співачці про ці дні.

Так, сьогодні Бузова опублікувала ролик, в якому показала пристрасний танець з Андрієм Малаховим, під час якого ведучий "Пусть говорят" невпинно обіймав Ольгу і цілував їй руки. У підписі до відео зірка порівняла з Малахова з "танцюючим мільярдером" Джанлукою ВАК, зазначивши, що Андрій танцює набагато краще за нього.

"Вчора неможливо було встояти щоб не затанцювати під хіти легендарної Софії Ротару. Ми з мої іншому Андрійком влаштували майстер-клас для глядачів Першого каналу. Як вам наш танець ?! До речі, мій танець з Джанлука Ваки побив рекорд за переглядами в російському Інстаграм і зібрав приблизно 5.000.000 переглядів. Може настав час поставити новий рекорд ?! " - заявила вона.

"Яка пара ще красива ... у нього дружина", "Молодці хлопці", "Цікаво дружина Малахова дивилася це відео?", "Оль, красива дуже і плаття чудове", "Малахов забув що одружений", - розділилися в думках передплатники.