Skip to main content

Їжа завжди зі мною: Валерія ходить в ресторани з сумкою-холодильником

48-річна співачка Валерія не раз розповідала в інтерв'ю, що струнку фігуру їй вдається підтримувати завдяки регулярним заняттям спортом, правильному харчуванню та позитивному настрою. Але наскільки серйозно Валерія ставиться до свого раціону, стало зрозуміло після того, як співачка зробила публікацію в Instagram.

Валерія опублікувала знімок з одного з московських ресторанів, нарікаючи на те, що на кухні не виявилося простого рису, але на щастя, у співачки завжди з собою корисна їжа, яку вона носить в сумці-холодильнику під час розвантажувального тижня.

"Варто влаштувати собі розвантажувальний тиждень, як починаються обіди в ресторанах, хіба можу відмовити своєму чоловікові і дітям? Але мене голими руками не візьмеш. На кухні в бургерной не знайшлося рису, та й не треба - дістала з сумки-холодильника свій. Їжа завжди зі мною. Дуже зручно з моїм графіком життя ", - повідомила Валерія. (Орфографія і стиль автора збережені. - Прим.ред.).

Передплатники здивувалися витримці і силі волі співачки, яка так відповідально ставиться до роботи над своїм тілом:
"Приїхати в один із найкращих м'ясних ресторанів Москви і нічого не замовити ?! Це ж неймовірна витримка! Так тримати! Такі жертви заради фігури викликають повагу!"