Девід Боуї помер від раку на 70-му році життя

Сьогодні іноземні ЗМІ, з посиланням на офіційну сторінку британського музиканта Девіда Боуї, повідомили, що він помер кілька годин тому, на 70-му році свого життя, в оточенні сім'ї та близьких.

Представники артиста підтвердили цей факт і уточнили, що протягом 18 місяців легендарний рок-музикант боровся з раком. На сторінці Девіда в Facebook вони звернулися з проханням поважати приватне життя його родини.

Справжнє ім'я співака - Девід Роберт Джонс. Про нього вперше заговорили в 1969 році, коли його пісня Space Oddity виявилася першій п'ятірці британського хіт-параду.

Справжній успіх прийшов до музиканта в 1972 році завдяки альбому The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars. З того моменту і до цього дня він записав майже три десятка альбомів, 6 з яких увійшли в список "500 найкращих альбомів усіх часів" за версією журналу Rolling Stone. Всього в світі було продано 136 мільйонів платівок.

Останній альбом Девіда Боуї Blackstar, який об'єднав 7 композицій, сплив 8 січня 2016 року, в день народження співака. Попередній альбом, The Next Day - в 2013 році, після 10-річної перерви.

У 1996 році ім'я музиканта увійшло до почесного списку артистів Залу слави рок-н-ролу.

Loading...