Skip to main content

Додаток петель на спицях

Для створення різних візерунків або для збільшення ширини в'язаного полотна, можна додавати петлі в ряду. Додаток петель можна зробити, використовуючи накиди, але є й інші способи.

повітряні петлі можна додавати всередині в'язаного полотна і в кінці ряду. Щоб виконати її, робочу нитку накидають петлями на праву спицю, в наступному ряду їх пров'язують тільки виворітними петлями (ріс.а).

Петлю можна додати з проміжку між іншими петлями. Праву спицю вводять під горизонтальну протяжку між сусідніми петлями нижнього ряду, захоплюють нитку і витягують нову петлю (ріс.б).

Нову петлю можна додати, вивязавая її з петлі попереднього ряду. Для цього в неї вводять праву спицю і витягають нову, потім пров'язують лицьовій петлю попереднього ряду (ріс.в).

Пров'язування двох петель з однієї. Праву спицю вводять в петлю і пров'язують лицьовій, а потім виворітного петлею (Ріс.г).

Пров'язування трьох петель з однієї. Праву спицю вводять в петлю і пров'язують лицьовій, виконують накид (Не скидаючи петлю зі спиці), а потім ще раз пров'язують цю петлю лицьовій (ріс.е).