Skip to main content

Гвінет Пелтроу стала найстильнішою жінкою 2012 року

Американський журнал The People, що висвітлює життя зірок, опублікував свою версію рейтингу найстильніших знаменитостей. Перше місце цього року дісталося актрисі Гвінет Пелтроу (Gwyneth Paltrow).

39-річна Гвінет Пелтроу удостоїлася першого місця в списку Best Dressed of 2012 завдяки простий елегантності. Її вибір для червоної доріжки завжди шикарний і несподіваний. Вона вміє здивувати і при цьому ніколи не одягає дивні і химерні наряди.

Герцогиня Кембриджська Кетрін / splashnews.com

Герцогиня Кембриджська Кетрін також потрапила в список. Вона є найкращою представницею класичного стилю. Кейт Міддлтон вміє носити як дорогі наряди, так і дешеві сукні, але вона завжди виглядає вишукано і витончено - стиль, гідний майбутньої королеви.

Емма Стоун і Джессіка Альба / splashnews.com

У десятку найстильніших також увійшли Емма Стоун (королева червоної доріжки), Міранда Керр (еталон street style), Дженніфер Лоуренс (висхідна зірка), Джессіка Альба (кращі джинси). актриса Різ Уізерспун отримала титул найкрасивішої вагітної, а співачка Ріанна відзначена завдяки її сміливим модним експериментів.