Skip to main content

Камерон Діаз вагітна?

Таємне весілля 42-річної голлівудської актриси Камерон Діаз (Cameron Diaz) і 35-річного рокера з групи Good Charlotte Бенджі Медден (Benji Madden), яка трапилася 5 січня цього року, викликала масу пересудів. Вся справа в тому, що пара разом не так давно, за приблизними підрахунками - менше року. Однак це не завадило Бенджі зробити Камерон пропозицію.

Журнал Star Magazine повідомляє: у Бенджі була вагома причина для цього. По всій видимості, його обраниця скоро стане мамою.

Справа в тому, що хтось із оточення актриси зауважив, що на одному з недавніх заходів вона надто багато уваги приділяла своєму животику, мимоволі погладжуючи його. Вона відмовилася від шампанського, обмежившись лише склянкою води. Доброзичливці негайно повідомили про це пресі.

Нагадаємо, що раніше актриса заявляла, що не поспішає зі створенням сім'ї і не впевнена, що їй потрібні діти. Так що ж, все сталося випадково і пара поспішно одружилася, поки животик не так помітний? Або вона все-таки потай хотіла заміж? Ми будемо стежити за розвитком подій.

А ви вже зустріли того, з ким хотілося б завести сім'ю і дітей? Якщо ще немає, рекомендуємо заглянути на love.ellkar.com - раптом він чекає вас там?