Skip to main content

У Москві пройшов показ Mango - On The Front Line

Іспанський бренд Mango все частіше радує своїх шанувальників грандіозними подіями. Те до співпраці запрошуються відомі моделі, то влаштовуються масштабні фешн-шоу.

У середині вересня в Москві пройшов показ On The Front Line. Головною гостею показу стала модель Елеттра Відеманн, дочка Ізабелли Росселіні.

Сам показ пройшов у стилі мілітарі, а закінчився живим соло на саксофоні.

Веселощі продовжилося на after-party під мікс електронної музики і живий скрипки від французького дуету Something a la mode.

Колекція осінь-зима 2012 2013 Mango багато в чому витримана в стилі мілітарі, з переважанням чітких ліній і військової атрибутики в декоративних елементах (наприклад, погони, декоративні армійські гудзики, контрастний кант). Чіткі архітектурні лінії простежуються в нових формах, обсягах рукавів і акцентах на талії. Колекція витримана в єдиній стилістиці, що дозволяє легко уявити кожен елемент як окремо, так і в поєднанні з іншими речами з колекції.

Показ Mango в цей вечір відвідали багато зірок і дизайнери, серед них: Аврора, Лянка Гриу, Марія Берсенєва, Катерина Волкова, Анастасія Макєєва, Наталя Лесниковська, Олег Овсиев, Маша Цигаль і інші.