Skip to main content

Анфіса Чехова розповіла про дієту

Останнім часом Анфіса Чехова сильно схудла. Це помічають шанувальники, роблять їй компліменти, запитують про подробиці набуття нею стрункості. Вчора ввечері телеведуча продемонструвала результати дієти і пояснила, навіщо вона їй потрібна.

"Вирішила розбавити свою красиву грецьку стрічку простим таким Селфі в дзеркалі під назвою:" Явище пупка народу ". І поки ви його розглядаєте, ми їдемо в рибальське село є свіжу рибу. Я її не люблю, але лікарі мені все інше заборонили", - повідомила Анфіса.

"Я не худну! Лікарі мені прописали дієту для здоров'я, а не для схуднення! Заради схуднення, я б пальцем об палець не вдарила", - зазначила вона.

Чехова категорично проти стандартизованої краси. Вона виступає за те, щоб жінки любили себе такими, якими їх створила природа.

Днями вона зізналася, що на питання про те, якою він бачить маму, її син Соломон відповів: "Кохана, красива, пухкенька і слабка".

"Ох, ось слабкою мене ще ніхто не називав. Все життя сила вперед мене бігла, і коні однією лівою зупинялися ... І якщо мій син, мій майбутній захисник, бачить мене такий, значить не даремно була пророблена мною велика робота по оженствленізаціі", - зраділа вона.