"Не вмієш, не берися": користувачі мережі засудили дочку Анастасії Волочкової

11-річна Аріадна Волочкова - єдина дочка балерини Анастасії Волочкової. Вона теж займається танцями, але іншої спрямованості, на відміну від мами. Дівчинка вибрала для себе сучасні танці.

Фанати не раз запитували, чому Волочкова не віддала доньку в балетну школу. Однак балерина впевнена, що Аріадна доб'ється успіху в іншій сфері.

Дівчинка виклала у власному профілі в Instagram коротке відео, повідомляє Letidor.ru. "Моя імпровізація", - підписала вона.

Однак передплатники відразу накинулися на неї. Вони впевнені, що дівчинка не така талановита, як її мати. "Гнучкості, пластики як у мами - ні", "Не вмієш - не берися", "Дерев'яна дівчинка, вчитися треба, щоб на весь світ викладати", - написали їй в коментарях.

Правда знайшлися і ті, хто захистив Аріадну: "Який сором! Люди що ж ви дитині такі гидоти пишіть ??? Моральні виродки просто, моя дочка займається в Тодесі і я знаю скільки праць сил і терпіння треба щоб показати ось цю хвилинну імпровізацію".

Анастасія ніяк не відреагувала на негативні емоції в коментарях до посту її дочки. Однак нещодавно вона написала про своє ставлення до негативних коментарів і злим людям під відвертим фото з лазні.

Loading...