Підраховано СЕКС, БУДЬ ЛАСКА

Міжнародний телефонне опитування показав, як часто жителі різних країн займаються сексом і як ставляться до його якості. Виявилося, мужні греки і бразильці роблять "це" відповідно 164 і 145 разів на рік. Росіяни - 150 разів.

Австралійці займаються сексом в середньому двічі на тиждень, тобто 106 раз в рік. Це менше, ніж в середньому в світі, але більше, ніж у Японії.

Нова Зеландія випереджає Австралію: 122 рази на рік. Рівень "задоволеності" там теж вище.

42 відсотки австралійців задоволені своїм сексуальним життям. Одна десята частина припадає на китайців, швейцарців і англійців. Серед росіян задоволених своїм сексом - 55 відсотків. Самі "задоволені" країни - це Нігерія, Мексика та Індія (60 відсотків).

Цього тижня на «Світовому конгресі здорового сексу" в Сіднеї були оприлюднені результати опитування, проведеного фірмою, яка випускає презервативи "Durex", повідомляє THE AGE. Сексолог Габріелла Морріссі сказав, що Австралія показала середні показники. "Нам є над чим подумати", - пояснив він.

58 відсотків жителів Великобританії та Нової Зеландії відчувають оргазм при занятті сексом. Ці країни займають 7 місце. За ними слідують США, Бразилія та Греція.

Loading...