50-річна Холлі Беррі чекає на третю дитину?

Причиною подібних чуток послужила поява голлівудської зірки на щорічному благодійним Балу метеликів 3 червня в Лос-Анджелесі. Для виходу в світ актриса вибрала обтягуючі сріблясте плаття в пайєтках, яке підкреслило її округлі форми. Подібні зміни у фігурі можна було б списати на зайві кілограми, проте Холлі, торкаючись до живота, немов натякала на те, що незабаром вона втретє стане мамою.

Нагадаємо, що зараз у Беррі підростають двоє дітей: дев'ятирічна налу Аріїла Обрі від шлюбу з манекенником Габріелем Орбі і трирічний Масео Роберт Мартінес, якого вона народила в 47 років від чоловіка Олів'є Марітінеса.

До слова, після веління на світ другої дитини актриса в одному з інтерв'ю зізналася, що навіть уявити не могла, що зможе завагітніти знову: "У мене пременопауза, так що я була в шоці, коли дізналася про те, що вагітна. Тобто я і уявити не могла, що колись завагітнію знову, але тепер я точно дечому навчилася ... ніколи не кажи ніколи! ".

Після піднялася галасу навколо вагітності Холлі Беррі видання New York Post і US Weekly зв'язалися з представником актриси, який спростував інформацію про її цікаве положення.

Loading...