Виявлено 271 невідома раніше робота Пікассо

У Франції виявлено невідомі роботи Пабло Пікассо (Pablo Picasso). Вони зберігаються в гаражі будинку Даніель Ле Геннек (Danielle Le Guennec) і її чоловіка П'єра (Pierre Le Guennec), який свого часу працював електриком у великого художника.

Французька газета Le Monde повідомляє, що **Даніель і П'єру Ле Геннек пред'явлено звинувачення в приховуванні 271 роботи Пабло Пікассо.** Справа буде розглядатися в суді в кінці червня.

Провину подружжя довести буде дуже складно, так як всі свідки у цій справі вже мертві. Самі ж Ле Геннек стверджують, що протягом кількох десятків років зберігали в гаражі свого будинку картини, подаровані їм самим Пікассо на початку 70-х років, коли П'єр працював електриком у художника.

Справа в суд було передано організацією Picasso Administration, що займається спадщиною Пікассо. Саме вони надали ряд матеріалів, які свідчать про вину подружжя Ле Геннек.

Повідомляється, що в таємній колекції, вартість якої може сягнути 80 мільйонів євро, знаходяться серед іншого ілюстрації до книг, 9 колажів, 30 літографій. Більшість робіт датовані 20-ми роками минулого століття.

фото timmerdraget.org

Loading...