Перший ресторанний фестиваль в Санкт-Петербурзі за підтримки "Афіші-Ресторани"

З 1 по 30 листопада 2016 року в Петербурзі пройде перший Санкт-Петербурзький ресторанний фестиваль, в якому візьмуть участь одні з самих значущих закладів міста. Всі вони представлять сет-меню за фіксованою ціною, які можна розглядати як візитну картку кожного учасника.

Сьогодні ресторанна життя Петербурга насичена і різноманітна: доступність спеціально розроблених до фестивалю страв дасть можливість познайомитися з концепцією кухні і оцінити атмосферу кожного місця. А завдяки тому, що на фестивалі будуть представлені закладу абсолютно різних форматів, кожен зацікавлений гість зможе сформувати своє уявлення про гастрономічному світі Петербурга в цілому. Спеціальне сет-меню фестивалю діє паралельно з основним - замовити його можна протягом усього дня (крім кількох винятків у вечірній час).

Зорієнтуватися в гастрономічному різноманітті міста допоможе партнер Фестивалю - додаток "Афіша-Ресторани". Завантаживши додаток для iOS, Windows або Android, гості зможуть дізнатися всю необхідну інформацію про ресторан-учасниці, подивитися меню сетів і забронювати столик в два кліка.Також всю інформацію можна знайти і на сайті afisha.ru

Loading...