Skip to main content

З очей геть! Бред Пітт позбавляється від загальних з Анджеліною Джолі речей

Кілька днів тому Бред Пітт повернувся в будинок, спорожнілий після того, як його дружина прийняла рішення про розлучення. Тоді Анджеліна Джолі зібрала дітей і поїхала зі спільного дому, де більше не з'являлася.
Сайт WMJ.ru з посиланням на Radaronline.com повідомляє, що Пітт повернувся в колишнє сімейне гніздечко і вирішив діяти радикально. Актор прийняв рішення позбутися від речей, що нагадують йому про колишню дружину.

Проживають поряд з особняком зоряної пари сусіди спостерігали, як Пітт керував виносом речей з дому. За розповідями очевидців, колись дорогі парі дрібнички, а також предмети меблів просто викидали з дому вантажниками. При цьому Пітт явно не наполягав, щоб персонал звертався з речами акуратніше. Габаритні предмети просто зашвирівают в фургон, а дрібниця: рамки для фотографій, сувеніри, предмети декору - валялися в пилюці, на радість всім бажаючим придбати сувенір.
Судячи з усього, Пітт був радий позбутися від речей, що викликають у нього болісні спогади.

Видання також повідомляє, що Пітт має намір використовувати особняк як місце для зустрічей зі своїми дітьми, які, як він сподівається, будуть частими і регулярними.

фото: globallookpress.com