Про що найчастіше забуває жінка?

Британські фахівці провели опитування і з'ясували, про що найчастіше забувають дорослі люди. Виявилося, що жіноча пам'ять набагато краща за чоловічу, коли справа стосується дрібниць. Чоловіки пам'ятають лише про важливі справи.

В середньому кожна жінка забуває про 2-х речах щодня, в той час як чоловіки не пам'ятають про трьох. Результати досліджень вразили вчених. Приблизно 15 мільйонів людей щодня забувають допивати каву вранці і така ж кількість жінок і чоловіків не знають, куди поклали ключі від будинку або від машини.

Близько 12 мільйонів жінок забувають, навіщо прийшли в магазин і часто залишають працюючу пральну машинку. Номер PIN-коду, мобільний телефон, призначена зустріч або побачення, імена дітей кращої подруги, свій вік, полив квітів і їжа в духовці - найпопулярніші речі, про які може забути жінка.

Але, не дивлячись на те, що люди дуже часто не пам'ятають про простих дрібницях, тільки мало хто зізнаються в цьому. Так, лише кожен четвертий не соромиться своєї забудькуватості.

Причинами таких проблем вчені вважають активний стиль життя, а зокрема, напружений графік роботи, велика кількість інформації, а також стрес і депресію.

Loading...