50-річна Тетяна Овсієнко готується до народження дитини

На початку травня коханий Тетяни Овсієнко Олександр Меркулов звільнився з місць позбавлення волі. Як розповіла артистка, зараз вони насолоджуються спільним життям і готуються до вінчання. "Саша запропонував вінчатися, і я сказала:" Так "", - розповіла в інтерв'ю "Теленеделе" Овсієнко.

За словами співачки, вони з Олександром дуже хочуть спільних дітей. Більш того, Тетяна має намір народити сама, що буде для неї вперше. Овсієнко рішуче налаштована пройти всі обстеження, щоб дізнатися про можливості виносити малюка самостійно. Однак в разі невдачі, пара не виключає того, що їм доведеться скористатися послугами сурогатного материнства.

"Сильно хочемо спільних дітей. Не знаю, чи дасть мені їх бог, хоча жінки і в моєму віці народжують. Саша пропонує скористатися послугами сурогатної матері. Я поки не вирішила, будемо проходити обстеження і думати", - заявила вона.

Нагадаємо, що в шлюбі з Володимиром Дубовицьким Тетяна усиновила дитину. Зараз її син живе в Америці і виховує сина. "Ігореша тепер за мене спокійний, коли Сашку звільнили, сказав:" Мамулечка, я такий радий, що ти тепер щаслива і не будеш дзвонити і перевіряти, поїв я чи ні "", - поділилася Тетяна.

Loading...