Солістка t.A.T.u. народить у прямому ефірі

Співачка зі знаменитої і гучної свого часу групи "t.A.T.u." Юля Волкова в грудні вдруге стане мамою. Ось тільки народжувати вона буде не зовсім звичайно - в прямому ефірі!

Зйомки шоу відбуватимуться в США. Весь процес пологів телебачення показати не зможе (через цензуру), тому полностьюродибудут транслюватися в інтернеті.

"Юля з нетерпінням чекає цієї події. Вона нічого не боїться. Ось зараз, наприклад, Юля полетіла на сьомому місяці вагітності, хвора на ангіну, в Америку на зйомки кліпу. А щоб підбадьорити інших майбутніх мам, Юля вирішила, що буде народжувати в прямому ефірі на одному з центральних телеканалів ... ", - розповів в інтерв'ю" Комсомольській Правді "депутат Олексій Митрофанов, близький друг Волкової.

Нагадаємо, що у Юлі вже є дочка від бізнесмена Павла Сидорова - вона розлучилася з ним 2 роки тому. Після Павла "Татушка" крутила недовгі романи з Владом Топаловим і Тіматі, але батьком її другої дитини став бізнесмен Парвіз.

Парвіз зізнався, що в Юлю він закохався з першого погляду і незабаром переїхав в квартиру до Волкової (він залишив свою дружину - солістку групи "Тутсі" - і немовляти).

УЗД показало, що у Волкової буде хлопчик.

Loading...