Колекція ageLOC® Transformation NU SKIN - діло молоде

У різні часи люди складали свої міфи про джерела вічної молодості. У Оскара Уайлда цієї мети служив портрет, в російських народних казках молодильні яблучка, а в стародавніх легендах - фонтан юності.

Вам може здатися, що американська компанія NU SKIN розповідає вам чергову казку, хоча насправді вони зробили фантастичну історію реальністю. Для того щоб відстрочити старіння і довго залишатися молодими, вчені марки пропонують регулярно "поїти" шкіру "чарівними коктейлями" на основі технології ageLOC®, яка стала основою однойменної колекції. Вона розроблена на базі рослинних інгредієнтів, які стимулюють в шкірі вироблення колагену і еластину, що відповідають за щільність і пружність епідермісу, і власної гіалуронової кислоти.

Щоденне використання коштів з колекції ageLOC__® Transformation - очищає пінки, тоніка, антивікової сироватки, денного і нічного крему поверне час назад, зробить вашу дерму гладкою, сяючою, пружною. Лінійку вже встигли полюбити багато голлівудських зірок, які відмовилися від ін'єкцій на користь домашнього догляду за шкірою.

Loading...