Кейт Хадсон застукали з невідомим чоловіком

Цього літа преса щосили обговорювала роман 36-річної актриси Кейт Хадсон з 30-річним танцюристом Дереком Хафом (Derek Hough). Папарацці навіть заставали парочку під час спільних прогулянок. Але, схоже, цієї love story не судилося тривати довго.

На початку жовтня журналісти почали обговорювати роман Кейт з 23-річним музикантом Ніком Джонасом (Nick Jonas), учасником популярного гурту "БратьяДжонас". Пара не спростовувала ці чутки, але і офіційних коментарів пресі домогтися не вдалося.

Вчора вночі актриса була помічена з новим чоловіком. Його особистість пресі невідома. Папарацці застукали їх, коли вони поверталися з нью-йоркського клубу Up & Down. Мати двох дітей виглядала юною безтурботним дівчинкою, обмінюючись з ним посмішками і сміючись над його жартами. Світле плаття доповнювало романтичний образ.

Нагадаємо, що в минулому році Кейт Хадсон розлучилася зі своїм нареченим музикантом Меттью Беламі (Matthew Bellamy). Меттью намагався повернути кохану, запропонував навіть пройти курс психотерапії для сімейних пар, але всі спроби виявилися марними.

Ми будемо стежити за розвитком подій. Цю та інші новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках його PDF-версії.

Loading...