У відкинутих людей інтуїція краще

Емоційні потрясіння для багатьох людей стають переломним моментом в житті. Але сумний досвід часто супроводжує ряд позитивних моментів - наприклад, відкинуті люди легше розпізнають обман.

Вчені з Огайо дійшли висновку, що у тих, хто хоч раз в житті був відкинутий, краще працює інтуїція. До того ж такі люди швидше обчислюють обман і шахрайство.

Був проведений експеримент за участю 32 добровольців. Експеріментуемих розділили на 3 групи. Учасників з першої групи попросили написати розповідь про те, як були відкинуті. Друга група писала про радісні події, а третя - була контрольною. Її учасники писали про те, що відбувалося напередодні експерименту.

Після цього всім добровольцям показали 20 відео-роликів, на яких були зображені усміхнені і усміхнені люди. Завдання учасників була проста: розпізнати, хто посміхається щиро, а хто - прикидається.

Учасники з першої групи, які писали про сумні події в своєму житті, виявилися найбільш проникливі. 80% безпомилково визначили, де людина щира, а де - ні. Пильність інших була в середньому на 10-20% нижче.

Loading...