Найефективніша дієта - фруктово-овочева

Їжа, яка дозволяє наситити організм, "не завантажуючи" в нього тонни кілокалорій, - найкращий помічник у боротьбі із зайвою вагою.

Повні пані, які знижують енергетичну цінність споживаних продуктів, не тільки швидше скидають зайву вагу, але і позбавляються від надмірного почуття голоду.

Вчені запевняють, що набагато легше контролювати їжу, що входить в раціон харчування, а не рахувати калорії і кількість з'їденого жиру, повідомляє Тhe Аge.

Знизити апетит і дати відчуття насичення організму дозволять низькоенергетичні продукти - фрукти і овочі.

Вчені провели порівняння двох дієт: фруктово-овочевий і тієї, при якій посилено вважають калорії і кількість споживаного білка. Для цього вони запросили 97 повних жінок, бажаючих схуднути, і розділили їх на дві групи. Перша група "сиділа" на фруктово-овочевій дієті, а друга - вважала калорії. Через 12 місяців порівняли успіхи жінок. Дами з першої групи схудли на 8 кг, а з другої - на 6,5 кг.

Результат - на обличчя: щоб схуднути, не обов'язково стежити за кожним грамом з'їденої жирної їжі, можна просто обмежитися низькоенергетичної їжею - овочами та фруктами (в тому числі і сухофруктами).

Loading...