Чоловік, дочка і зірки шоу-бізнесу підтримали Ані Лорак на прем'єрі шоу DIVA

У минулі вихідні на сцені "Олімпійського" пройшла прем'єра грандіозного шоу "DIVA" Ані Лорак. Співачку привітали: Філіп Кіркоров з дітьми, Микола Басков, Діма Білан, Емін, Стас Михайлов, Валерія і Йосип Пригожин, Лариса Доліна, Любов Успенська, Дмитро Пєсков, Тетяна Навка, Поліна Гагаріна і багато інших.

Ані Лорак ефектно з'явилася на сцені, ширяючи під стелею на величезній, що виблискує, спеціально створеної для шоу кінетичної фігурі - птаха Фенікс. Представила 22 високотехнологічних номера, змінивши майже два десятка сценічних нарядів, перевтілюючись в легендарних жінок, які стали символами свого часу. Вивела на сцену підрослу дочка.

Шестирічна Софія прийшла на концерт до мами в супроводі тата - турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу. Він же підтримував дружину весь рік, поки вона готувала шоу.

Режисером шоу став Олег Боднарчук (режисер попереднього шоу "Кароліна", концертного шоу для Філіпа Кіркорова, "Різдвяних зустрічей" Алли Пугачової і багатьох інших масштабних проектів), програма пройшла без антракту: "Майже три години на одному диханні!

Для іменитих гостей вечора закінчився afterparty, де кожен висловив свої захоплення співачці.

Loading...