Знайдена причина швидкого старіння

Вчені з'ясували, що на скорочення тривалості життя людини впливають інфекції.

Причому свій згубний вплив роблять не самі мікроби, а боротьба з ними. Лікування різних вірусів і бактерій "запускає" в організмі патологічні процеси, які призводять до системного пошкодження органів і тканин і, як наслідок, значного скорочення тривалості життя.

Наприклад, хелікобактерія, що викликає розвиток виразок і раку, сприяє старінню клітин шлунка, а ключова роль в старінні імунної системи належить герпетичних вірусів, які є в організмі практично кожної людини.

"Людина взаємодіє з різними мікроорганізмами з раннього дитинства до глибокої старості. Жоден з інших несприятливих чинників не робить на організм людини такого постійного і масштабного впливу. В результаті боротьби з чужорідними агентами організм зношується: у ньому розвиваються хронічні неінфекційні патології, а також порушення, які, згідно з традиційними уявленнями, є невід'ємною частиною процесу старіння ", - стверджують президент компанії" Макс-Велл ", професор Кенет Алібек і кандидат хімічних еских наук Ганна Пашкова.

Loading...