Skip to main content

Дружина Андрія Малахова чекає первістка

Причиною відходу, як повідомлялося раніше, став конфлікт Малахова з новим продюсером передачі, яка повернулася в програму після дев'ятирічної перерви. Якщо вірити джерелу "Російської служби Бі-Бі-Сі", котрий поділився інформацією на умовах анонімності, в шоу було вирішено додати політики. Андрій же завжди був прихильником соціальних тем.

Сьогодні стало відомо, що беззмінний ведучий залишає своє шоу і йде в декретну відпустку. Як повідомляє elle.ru, дружина Андрія Наталя Шкульова чекає первістка і вже знаходиться на серйозному терміні вагітності. Зіркова пара інформацію про поповнення в сімействі не коментує.

До слова, за інформацією джерел, близьких до пари, саме цікаве становище дружини Малахова стало джерелом його конфлікту з керівництвом. Ведучий заявив про намір піти у декретну відпустку по догляду за дитиною, з чим не погодився начальство. Андрія поставили перед вибором - кар'єра чи сім'я, що, в свою чергу, здалося йому абсолютно неприйнятним.

Відзначимо, що Малахов і Шкульова одружені близько шести років. Наталя - бренд-директор і видавець ELLE в Росії, який разом з журналом "Старх" входить в портфель компаній Hearst Shkulev Media.