Подвійний удар! Ані Лорак та Віра Брежнєва похвалилися пишними формами в найтонших "ночнушка"

Останні дні липня видалися по-справжньому жаркими для зірок та їхніх шанувальників. Багато представників російського шоу-бізнесу відбули в Баку, де знемагають від спеки і намагаються носити (на радість шанувальникам) якомога менше одягу. Сьогодні співачка Валерія вийшла на червону доріжку в одному купальнику і прозорій накидці, ніж вразила всіх присутніх. А Ані Лорак приготувала сюрприз для фанатів у вигляді дуже пікантній фотографії.

На знімку, який опублікувала співачка, пекуча брюнетка Ані Лорак сидить за столом з Вірою Брежнєвою. "Неймовірна, прекрасна дівчина і теплий душевний чоловік", - зробила вона комплімент відомій блондинці. На обох співачок - найтонші шовкові сукні-комбінації.

Цей кадр привів у захват не тільки чоловічу частину фанатів зірки: прекрасні дами теж завалили чудових подруг компліментами. "Дуже сексуальні обидві, просто шикарні", "Найкрасивіші жінки в шоу бізі", "Ого, які гарні дівчата. Чекала ваше спільне фото! Гарного вам вечора", - пишуть вони.

На жаль, не всі передплатники змогли оцінити красу нарядів двох зірок, деякі порівняли їх сукні з Ночнушку. А вам подобається білизняний стиль в одязі?

Loading...