Skip to main content

Марія Максакова змушена ховати своїх дітей

Марія Максакова, днями втратила чоловіка, боїться за своїх дітей від попередніх стосунків - сина Іллю і доньку Людмилу. Співачці, яка зараз вагітна четвертою дитиною, довелося забрати сина з Суворовського училища.

"З самого початку Людмила боялася за дочку. Людмила це неодноразово говорила. Щоб хлопчика не труїли, його забрали з Суворовського училища. Людмила прийняла правильне рішення. Тому що цькування, яка почалася після цього, могла легко перекинутися на дітей", - розповів один матері Марії, актор Станіслав Садальський в передачt "Прямий ефір".

Сама Марія Максакова попросила журналістів не намагатися зв'язуватися з нею і взагалі забути про неї. Скріншот листування з артисткою був показаний в ефірі ток-шоу.

Нагадаємо, чоловік співачки екс-депутат Держдуми Денис Вороненко повинен був стати головним свідком з боку українського звинувачення у справі про причетність екс-президента країни Віктора Януковича до злочинів проти учасників Майдану. У Росії щодо Дениса Вороненкова, який отримав нещодавно громадянство України, велося розслідування за звинуваченнями в організації великого шахрайства. 24 березня він був застрелений в центрі Києва.