Тіматі назвали поганим батьком

Останнім часом популярний співак Тіматі намагається більше часу проводити з дочкою. Малятко живе з бабусею в Домініканській Республіці, мама і тато часто її відвідують. В інтернеті раз у раз з'являються нові відеозаписи і знімки репера з чарівною дівчинкою. Однак недоброзичливці не упускають можливості дорікнути Тіматі і його маму в тому, що вони недостатньо уваги приділяють вихованню і здоров'ю Аліси.

Вчора в Instagram з'явилася нова фотографія дівчинки.

"Нещодавно, цілих три дні у нас було" холодно ", тому довелося змінити трусики на теплий одяг! Якщо справа так піде і далі, то доведеться розоритися на панамку (від вітру) !!! PS Ця фотографія для тих, хто обурений нашої" роздягнути "в + 30", - написала під нею бабуся дівчинки. А сьогоднішня її запис ще раз довела, що Аліса знаходиться в надійних руках.

Батько теж часто ділиться кумедними знімками і відеозаписами свого спілкування з дочкою:

Нагадаємо, що співак став батьком у березні 2014 року. Його подруга, Олена Шишкова, народила дівчинку в одній з клінік Санто-Домінго, що в Домініканській Республіці. Тоді він поділився з шанувальниками зворушливими фотографіями з пологового будинку.

Loading...