Олена Свиридова прокоментувала чутки про свою таємну весіллі з молодим бізнесменом

Олена Свиридова закрутила роман з Давидом Варданяном відразу після розставання з колишнім цивільним чоловіком Дмитром Мірошниченко. Виконавиця не приховувала свого щастя і з задоволенням виходила у світ разом з новим коханим. Потім на якийсь час Давид "пропав з радарів" і недавно знову став з'являтися в Instagram своєї пасії.

Шанувальники запідозрили, що співачка і бізнесмен таємно одружилися, проте Алена повідомила в інтерв'ю порталу Sobesednik.ru: "Заміж я не збираюся. Сакральний сенс шлюбу - в повному злитті і в відповідальності один за одного. Зазвичай, вступаючи в шлюб, дають клятви: бути разом і в хвороби, і в старості, з товстими боками, лисиною і іншими атрибутами ... Щоб це прийняти, потрібно бути релігійною людиною. Ми не такі, нас виховували по-іншому, тому нам складно це прийняти ".

Нагадаємо, Свиридова була одружена двічі і у неї двоє синів, молодшому з яких, Григорію, зовсім скоро виповниться 14 років. Давид Варданян із задоволенням виховує хлопчика і, за визнанням Олени, вважає його своїм, тим більше що з справжнім батьком хлопчика Дмитром Мірошниченко виконавиця безсмертного хіта "Рожевий фламінго" не спілкується.

Loading...