Фобію можна вилікувати за все за пару годин

Вчені з Північно-Західного Університету (США) розробили методику, яка дозволяє позбутися від Арахнофобії (боязні павуків) всього за кілька годин. Фахівці запевняють, що досягнутий ефект зберігається як мінімум на півроку.

Був проведений експеримент за участю дев'яти жінок і трьох чоловіків. Спочатку деякі з них навіть боялися просто ходити по траві, а не те щоб брати в руки павука. Гостроту страху кожного добровольця вчені вимірювали за допомогою тесту - людей заводили в кімнату з величезним павуком і просили його помацати. У цей момент вироблялося дослідження активності різних відділів головного мозку людини.

У перший раз виконати завдання і доторкнутися до павука не зміг ніхто. Учасникам експерименту запропонували підходити до предмету свого страху поступово - зробити крок, після невеликої перерви ще один, і так далі.

Протягом декількох годин люди поступово наближалися до павука до тих пір, поки не змогли доторкнутися до нього. Як тільки людина доторкався до тваринного, знижувалася активність ланцюжків нейронів, що включаються при появі джерела страху, пише Fox News.

Loading...